Навчально-польові збори 2024

Дата: 08.04.2024 14:26
Кількість переглядів: 12

28.03 та 03.04-04.04 в Михайлівському ліцеї для учнів 11 класу були проведені навчально-польові та навчально-тренувальні збори, на яких старшокласники  закріпили знання з предмету "Захист України" разом з вчителем Мальованим М.В. та предмету " Основи медичних знань" з Нестеренко Н.В. До занять також було долучено волонтерів з Центру готовності цивільних Полтавщина, які надали учням якісні знання з першої домедичної допомоги.  Школярі згадали про алгоритм дій під час зупинки різного виду кровотечі, освоїли навички накладання турнікету як собі, так і іншій людині, і , звичайно ж, особливу увагу приділили питанню самодопомоги у різних обставинах.