Увага! Конкурс!

Дата: 12.10.2023 12:41
Кількість переглядів: 17

Нещодавно почався новий навчальний рік і школи відкрили свої двері для учнів. І, вже традиційно, ТОВ «Машівка-Агро-Альянс» пропонує почати перші місяці навчання з цікавого конкурсу малюнків. Цього року темою для Ваших конкурсних малюнків буде – «Врожай перемоги».

Умови конкурсу:

1) Намалюйте малюнок на тему «Врожай перемоги»;

2) Підпишіть малюнок, вкажіть Ваше ПІБ, школу, клас (якщо є натхнення, напишіть на зворотному боці невеликий опис до Вашого малюнку);

3) Малюнок має бути намальований на аркуші паперу не менше А4, але не більше А3, фарбами, олівцями або фломастерами (без допомоги дорослих!);

4) До 05 листопада 2023 року передайте свій малюнок заступнику директора з навчально-виховної роботи або надішли нам поштою за адресою: Нова пошта, «Машівка-Агро-Альянс», код 41655565, Полтавська обл., Полтавський р-н, смт.Машівка, відділення №1, Купенко Інна Миколаївна, тел.0672112816.

22 листопада 2023 року буде оголошено результати конкурсу. Переможці за кожною віковою категорією отримають цінні подарунки та дипломи.

Найкращі малюнки учасників будуть зображені на щорічному календарі підприємства.

Переможці визначаються окремо за кожною віковою групою:

Молодші школярі: 1-4 класи;

Середня школа: 5-8 класи;

Старші школярі: 9-11 класи.